Czas trwania: 30 minut

 

Miejsce:

- Turcja (Alanya, Kusadasi).  Koszt: 330 EUR

- Ukraina (Odessa). Koszt: 200 EUR

- Emiraty Arabskie (Dubaj). Koszt: 350 EUR

Cena nie obejmuje kosztów dojazdu do delfinarium.

 


Delfiny to wyjątkowe zwierzęta. Już samo podziwianie ich przynosi człowiekowi relaks i ukojenie - to może być doskonała terapia. Ale można też pójść o krok dalej i zdecydować się na pływanie z delfinami. Z pewnością niewiele osób wie o tej możliwości. Warto zatem rozwinąć ten temat i zachęcić wszystkich, którzy kochają delfiny do podjęcia takiej aktywności.

Pływanie z Delfinami - Cudowne lekarstwo

Delfinoterapia czyli pływanie z delfinami to nie tylko czysta przyjemność, bo delfiny są pięknymi, wspaniałymi zwierzętami. Delfinoterapia to również prawdziwa terapia w pełnym znaczeniu tego słowa. Udowodniono naukowo pozytywny wpływ pływania z delfinami na dzieci borykające się z problemem autyzmu. Ludzie zupełnie zdrowi jak najbardziej także skorzystają z dobrodziejstw takiej terapii. Kontakt z delfinami zapewnia psychiczne odprężenie się, pozbycie się napięcia z organizmu. Człowiek wychodząc z wody jest zupełnie inną osobą niż w momencie, kiedy do tej wody wchodził. Pływanie z delfinami to propozycja dla każdego, ale przede wszystkim dla ludzi zestresowanych, którzy nie potrafią poradzić sobie z nadmiarem obowiązków i trudno im funkcjonować we współczesnym świecie, wśród zabieganych ludzi i zewsząd wywieranej presji. Pływanie z delfinami to cudowne lekarstwo, które nie ma żadnych skutków ubocznych.

Delfinoterapia w różnych częściach świata


Na pływanie z delfinami można zdecydować się w różnych krajach, w różnych stronach świata. Pływanie z delfinami w Turcji to propozycja dla osób, które lubią wysokie temperatury. Turcja to świetne miejsce na spędzenie wakacji - przy okazji można popływać z delfinami. Ale można również tylko w tym celu wybrać się do Turcji - na pewno nie będziemy tego żałować. Pływanie z delfinami w Emiratach Arabskich to z kolei propozycja dla osób, które mają ochotę na wycieczkę w bardziej odległe strony świata. Wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i pływanie z delfinami w tamtejszym klimacie z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. A pływanie z delfinami na Ukrainie to oferta dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na długie wycieczki w odległe zakątki świata. Ukraina potrafi zaskoczyć i to bardzo pozytywnie. A zatem - nie ma na co czekać. Zdecydujmy się na delfinoterapię czym prędzej!

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500